EYSAN Vana Elektronik 1980 yılında Elektronik Konnektör üretimi ile üretime başlamış olup 35 yıllık deneyimi ile plastik boru, pirinç bağlantı elemanları ,somun, rekor, vana, vana kapakları ve bağlantı elemanları (PPRC Fittings’leri) üretimine başlamıştır.

 

EYSAN Vana elektronik, sektördeki 35 yıllık deneyiminin vermiş olduğu tecrübe ile imalatına girmiş olduğu sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli yeni ve teknolojik makineleri üretim parkuruna katarak, tecrübeli ve uzman kadroları ile üretim kapasitesi ve ürün kalitesini sürekli artırarak, sektöründe öncü kuruluş olma adına büyük mesafe kat etmiştir.

 

EYSAN Vana Elektronik, Gelişen çağın teknolojik imkanlarını kullanarak, sektörün her geçen gün gelişen ve artan ihtiyaçlarını karşılayabilecek makine parkuru ve ürün çeşitliliğine sahiptir.

 

Amacımız, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu ve karşılıklı güven duygusu ile sektörel rakiplerinden her zaman daha iyi ve daha kaliteli ürün üreterek istikrarlı ve emin adımlarla büyüyerek, dünya standartlarında bir firma olmaktır.

E-BÜLTEN KAYIT